Glasservice Noord-Limburg Referenties Glasservice Noord-Limburg Referenties

Contact

Wij staan u graag te woord

GNL Telefoonnummers en emailadressen


Hieronder treft u alle belangrijke telefoonnummers van de GNL-diensten en medewerkers. Naast de directe doorkiesnummers vindt u ook de emailadressen en een contactformulier. Onze medewerkers helpen u graag bij o.a. uw bestellingen, offertes en facturen.


Dienst Naam Telefoon Email
Centrale GNL      
  Tilly Brands +32 (0)11 44 18 15 info@gnl-glasservice.eu
Calculatie & Facturatie      
  Jean van Bommel +32 (0)11 66 83 21 jean@gnl-glasservice.eu
  Jeroen Vanherck +32 (0)11 66 83 28 jeroen@gnl-glasservice.eu
Bestellingen      
  Sandra Willekens +32 (0)11 66 83 24 sandra@gnl-glasservice.eu
  Jeroen Vanherck +32 (0)11 66 83 28 jeroen@gnl-glasservice.eu
Boekhouding      
  Griet Mertens +32 (0)11 66 83 29 griet@gnl-glasservice.eu
After Sales      
  Tilly Brands +32 (0)11 66 83 26 tilly@gnl-glasservice.eu
Verkoop België      
  Piet Gerits +32 (0)475 46 13 61 piet@gnl-glasservice.eu
  Geert Gerits +32 (0)479 39 82 91 geert@gnl-glasservice.eu
Verkoop Nederland      
  Adriaan van Reeuwijk +31 (0)6 24 60 99 66 adriaan@gnl-glasservice.eu


Contactformulier


Bedrijf:
Naam:
Email Adres:
Telefoonnummer:
Opmerkingen:
 
Untitled Document

Referenties

01 Martinas Merchtem02 De Kraker Turnhout03 Melrose Gardens Antwerpen04 Kasa Maasiek05 Bibliotheek Haacht06 Kasa Maasiek

Contact

Glasservice Noord-Limburg

Lillerbaan 148
3950 Kaulille
België

info@gnl-glasservice.eu
Tel: +32(0)11 44 18 15
Fax: +32(0)11 44 18 16
BTW: BE 0441.968.820